februari 2020
za 01 feb
11:00 - 13:00

kennismakingsworkshops Aumm opleiding PRT (kennismakingsworkshops Aumm opleiding PRT)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

Platformtheater

za 01 feb
14:30 - 16:30

kennismakingsworkshops Aumm opleiding PRT (kennismakingsworkshops Aumm opleiding PRT)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

Platformtheater

za 01 feb
21:00 - 23:59

Aumm meegafestijn: meeting with friends (Aumm meegafestijn: meeting with friends)

Auke Shiven Oostra Jan Bosma Vasna van Haalen

Platformtheater

do 06 feb 11:00 t/m zo 09 feb 17:00

karakterstructuren (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

vr 07 feb 18:00 t/m zo 09 feb 17:00

familie- en systeemopstellingen - 2 daagse workshop (familie- en LIP-opstellingen - 2 daagse workshop)

Jan Bosma

Smalhoorn

vr 14 feb 11:00 t/m zo 16 feb 17:00

primal en hechtingsstijlen (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Meeuwenveen - gebouw 3

ma 17 feb
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 1 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 19 feb
10:00 - 16:00

meditatie en meer (meditatie en meer)

Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

vr 21 feb
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 1 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 26 feb 18:00 t/m zo 01 mrt 16:00

2020 - trauma dynamiek en het lichaam (basistraining Primal Somatic Traumahealing 2020)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

de Bron

maart 2020
ma 02 mrt 18:00 t/m wo 04 mrt 17:00

werken met PRT in je praktijk (werken met PRT in je praktijk)

Vasna van Haalen

de Bron

vr 06 mrt
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 1 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

vr 06 mrt 18:00 t/m zo 08 mrt 17:00

introductieworkshop: je eigen wijze weg gaan (introductieworkshop: je eigen wijze weg gaan)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

za 07 mrt
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 1 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

di 10 mrt
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-1 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 11 mrt 18:00 t/m zo 15 mrt 17:00

de geboorte (de geboorte. De invloed van je geboorte op je leven.)

Vasna van Haalen

de Bron

vr 13 mrt 11:00 t/m zo 15 mrt 16:30

module 3 training familie opstellingen en systemisch werk, 3 dagen (training familie-opstellingen en systemisch werk 2019-2020)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

vr 13 mrt 11:00 t/m zo 15 mrt 17:00

'man!' blok 3 - leiderschap (man! terug naar je mannelijke essentie)

Auke Shiven Oostra Han Vriens

Smalhoorn

wo 18 mrt 17:30 t/m zo 22 mrt 16:00

growing in love together 2019-2020-module 4 (training growing in love together 2019-2020)

Samarona Buunk

de Bron

vr 27 mrt 10:00 t/m ma 23 mrt 17:00

supervisie vervolg 2020 - 2 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 27 mrt 11:00 t/m zo 29 mrt 17:00

adem- en lichaamsbewustzijn 2 (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

ma 30 mrt
10:00 - 16:45

supervisie afstudeerproces 2020 dag 2 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

april 2020
wo 01 apr 18:00 t/m zo 05 apr 16:00

korte training 'vroege relationele ervaringen en aanraken' (korte training 'vroege relationele ervaringen en aanraken')

Michael Mokrus

de Bron

wo 01 apr 18:00 t/m zo 05 apr 16:00

2020 - vroege relationele ervaringen en aanraken (basistraining Primal Somatic Traumahealing 2020)

Michael Mokrus

de Bron

vr 03 apr 11:00 t/m zo 05 apr 17:00

adem- en lichaamsbewustzijn 3 (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Meeuwenveen - gebouw 3

ma 06 apr
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 2 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

wo 08 apr 11:00 t/m zo 12 apr 17:00

primal: je oorsprong (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Lindenhorst

vr 17 apr
10:00 - 16:00

meditatie en meer (meditatie en meer)

Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

za 18 apr
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 2 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

di 21 apr
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 1 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

wo 22 apr 17:30 t/m zo 26 apr 16:00

heling van geboortetrauma in warm-water (korte training heling van geboortetrauma in warm-water)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

de Bron

wo 29 apr 18:00 t/m zo 03 mei 16:00

essence retreat 'the guidance' 2020 (essence retreat 'the guidance' - de innerlijke gids)

Samarona Buunk

Smalhoorn

mei 2020
vr 01 mei
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-2 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 01 mei 11:00 t/m zo 03 mei 17:00

gespreksvoering en lichaamstaal (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Marlene Koekkoek

Meeuwenveen - gebouw 3

vr 01 mei 18:00 t/m vr 03 mei 17:00

volwassene en innerlijk kind (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

ma 04 mei
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 3 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 08 mei 11:00 t/m zo 10 mei 17:00

aanraken: afstand en nabijheid (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Avrati Nijhof Jan Bosma

de Bron

vr 08 mei 20:00 t/m zo 10 mei 16:30

module 4 familie-opstellingen en systemisch werk, 2 dagen (training familie-opstellingen en systemisch werk 2019-2020)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

do 14 mei 18:00 t/m zo 17 mei 16:30

2020- dissociatie en hechting (basistraining Primal Somatic Traumahealing 2020)

Marlene Koekkoek

de Bron

vr 15 mei 11:00 t/m zo 17 mei 16:00

bellen met je binnenwereld! workshop voor jongeren (bellen met je binnenwereld! workshop voor jongeren)

Sandipa Restrepo

Smalhoorn

di 19 mei
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 2 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

di 19 mei
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 3 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

wo 20 mei
10:00 - 17:00

trauma innervisiedag - thema (trauma innervisiedagen met Diyvam)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 22 mei 11:00 t/m zo 24 mei 17:00

The Watcher on the Hill (The Watcher on the Hill - Aumm meditatieweekend)

Jan Bosma

Meeuwenveen - gebouw 3

do 28 mei 18:00 t/m ma 01 juni 16:00

hechting, trauma en seksualiteit (korte training hechting, trauma, intimiteit en seksualiteit)

Vasumati Hancock

de Bron

juni 2020
do 04 juni 11:00 t/m zo 07 juni 17:00

neo-primal: je oorsprong als jongen of meisje (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

vr 05 juni
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 4 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

za 06 juni
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 3 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

ma 08 juni
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 4 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

di 09 juni
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 3 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 10 juni 17:30 t/m zo 14 juni 16:00

growing in love together 2019-2020-module 5 (training growing in love together 2019-2020)

Vasumati Hancock

de Bron

vr 12 juni
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-3 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 12 juni
10:00 - 17:00

trauma innervisiedag - thema 2020-2 (trauma innervisiedagen met Diyvam)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 18 juni 11:00 t/m zo 21 juni 17:00

familie-opstellingen (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

de Bron

wo 24 juni
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 3 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

wo 24 juni 18:00 t/m zo 28 juni 16:00

module 2 traumaheling baby's en peuters (training traumaheling voor baby's en peuters)

Sarito Fuhrmann-Bailes

de Bron

vr 26 juni 11:00 t/m zo 28 juni 17:00

adem- en lichaamsbewustzijn 1 (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Ina Cruiming Jan Bosma

Smalhoorn

juli 2020
wo 01 juli 18:00 t/m zo 05 juli 15:30

korte verdiepingstraining Beweging van de ziel (korte verdiepingstraining Beweging van de ziel)

Ramateertha Doetsch

de Bron

wo 01 juli 18:00 t/m zo 05 juli 16:00

meditatie retreat sitting silently (meditatie retreat met Ramateertha: sitting silently)

Ramateertha Doetsch

de Bron

wo 01 juli 18:00 t/m zo 05 juli 15:30

module 5 training familie-opstellingen en systemisch werk, 4 daagse (training familie-opstellingen en systemisch werk 2019-2020)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan Ramateertha Doetsch

de Bron

do 02 juli 11:00 t/m zo 05 juli 17:00

overdracht en tegenoverdracht (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Meeuwenveen - gebouw 3

vr 10 juli 11:00 t/m zo 12 juli 16:00

hechting- en ontwikkelingstrauma: niet aangeleerde vaardigheden (korte training hechting- en ontwikkelingstrauma)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

ma 13 juli
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 5 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

di 14 juli
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-4 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

ma 20 juli 17:00 t/m zo 26 juli 16:30

Aumm zomerweek: 'jezelf durven zijn' (Aumm zomerweek: 'jezelf durven zijn')

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

de Bron

september 2020
wo 02 sept 18:00 t/m zo 06 sept 16:00

essence retreat 'the guidance' 2020 (essence retreat 'the guidance' - de innerlijke gids)

Samarona Buunk

Smalhoorn

do 03 sept 11:00 t/m zo 06 sept 17:00

warm-waterrebirthing: naar een volwassen bewustzijn (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

do 03 sept 19:30 t/m zo 06 sept 16:30

korte training werken met jongeren 2020 (korte training: werken met jongeren)

Sandipa Restrepo

Aumm Instituut

ma 07 sept
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 6 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

di 08 sept
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 4 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 11 sept
10:00 - 17:00

supervisie traumaheling 2020-5 (supervisie Primal Somatic Traumahealing)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 11 sept
10:00 - 17:00

trauma innervisiedag - thema 2020-3 (trauma innervisiedagen met Diyvam)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

vr 11 sept 11:00 t/m zo 13 sept 17:00

innerlijke man, innerlijke vrouw (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

za 12 sept
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 5 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

ma 14 sept 2020 15:31 t/m di 14 sept 2021 17:30

EMDR 2020 (korte training in de behandelmethode EMDR )

John Martinus

Aumm Instituut

wo 16 sept 20:00 t/m zo 20 sept 16:00

2020-gezonde grenzen en contact (korte training: gezonde grenzen en contact)

Anando Würzburger

de Bron

za 19 sept
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 4 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

vr 25 sept 18:00 t/m zo 27 sept 17:00

introductieworkshop: je eigen wijze weg gaan (introductieworkshop: je eigen wijze weg gaan)

Sajid van Waveren Sudasi Joosse

Smalhoorn

wo 30 sept
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 4 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

oktober 2020
di 06 okt
10:00 - 16:00

meditatie en meer (meditatie en meer)

Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

do 08 okt 11:00 t/m zo 11 okt 17:00

de weg uit trauma (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Vasna van Haalen

de Bron

wo 14 okt 18:00 t/m zo 18 okt 16:00

module 3 traumaheling baby's en peuters (training traumaheling voor baby's en peuters)

Sarito Fuhrmann-Bailes

de Bron

vr 16 okt 11:00 t/m zo 18 okt 17:00

meditatie & zelfonderzoek (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Ina Cruiming Jan Bosma

Smalhoorn

wo 21 okt
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 5 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 22 okt 11:00 t/m zo 25 okt 17:00

primal intensive: dé Aumm basisworkshop (primal intensive: dé Aumm basisworkshop)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Lindenhorst

vr 23 okt 11:00 t/m zo 25 okt 16:30

module 6 familie-opstellingen en systemisch werk, 3 dagen (training familie-opstellingen en systemisch werk 2019-2020)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

vr 30 okt 11:00 t/m zo 01 nov 17:00

projecties: ik en de ander (Primal Rebirth® opleiding - tweede jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Bron

november 2020
di 03 nov
10:00 - 17:00

supervisie alle werkvormen 2020 - 6 (supervisie alle werkvormen)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

wo 04 nov 18:00 t/m zo 08 nov 16:00

disidentificatie en vrijheid (korte training: disidentificatie en vrijheid)

Michael Mokrus

de Bron

vr 06 nov 11:00 t/m zo 08 nov 17:00

'man!' blok 1 - broederschap (man! terug naar je mannelijke essentie)

Auke Shiven Oostra Han Vriens

Smalhoorn

za 07 nov
10:00 - 17:00

dagen familieopstellingen en systemisch werk - 5 (dagen familieopstellingen en LIP-opstellingen)

Jan Bosma

Aumm Beroepsopleiding PRT

vr 13 nov 11:00 t/m zo 15 nov 17:00

geleide fantasie en integratie (Primal Rebirth® opleiding- derde jaar)

Jan Bosma Vasna van Haalen

Meeuwenveen - gebouw 3

vr 13 nov 18:00 t/m zo 15 nov 17:00

praktijkmodule psychopathologie (praktijkmodule psychopathologie)

Marlene Koekkoek

Aumm Instituut

ma 16 nov
10:00 - 16:45

Supervisie afstudeerproces 2020 dag 7 (supervisie afstudeerproces PRT 2020)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

wo 18 nov
10:00 - 17:00

supervisie vervolg 2020 - 6 (supervisie PRT vervolgseries)

Divyam Kranenburg

Aumm Instituut

do 19 nov
10:00 - 16:00

methodische PRT supervisiedagen - 5 (methodische PRT supervisiedagen )

Jan Bosma Vasna van Haalen

Aumm Beroepsopleiding PRT

vr 20 nov 18:00 t/m zo 22 nov 17:00

integratie (Primal Rebirth® opleiding- eerste jaar)

Auke Shiven Oostra Vasna van Haalen

de Lindenhorst

vr 20 nov 20:00 t/m zo 22 nov 16:30

module (opgeschoven) familei opstellingen en systemisch werk, (training familie-opstellingen en systemisch werk 2019-2020)

Divyam Kranenburg Omkar Dingjan

Aumm Instituut

vr 27 nov 11:00 t/m zo 29 nov 17:00

vrouw! blok 1 (vrouw! een reis naar vrijheid en verbinding)

Avrati Nijhof Sadaya Goebertus

de Bron