Basisworkshops & trainingen
Open workshop: Zomerweek Jezelf durven zijn
Het oude achter je laten en herboren worden met een krachtig JA!
Een week waarin we werken met alles rond het thema "Jezelf durven zijn". Met o.a. warm water rebirthing.  Lees meer..
Dè Aumm Basisworkshop: deze workshop is voor mensen, die voelen dat beladen jeugdherinneringen hen verhinderen van het leven te genieten, of voor mensen die willen weten welke kinderbelevingen nu nog bepalend voor hen zijn en die hun oorspronkelijke en heldere weten en kracht willen terug krijgen. Op zoek naar je eigen-wijze weg!  Lees meer..
Open workshop: Kerst - heling van traumaEen kerstworkshop, om te onderzoeken en te helen wat je blokkeert om te leven zoals het voor jou oorspronkelijk bedoeld is. Deze workshop gaat over lichaamsbewustzijn, herstel van zelfregulerend vermogen van je lichaam en terugkeer naar je natuurlijke zelf. Met Primal Somatic Trauma heling en warm water rebirthing, waardoor ook vroeg trauma geheeld kan worden.  Lees meer..
Training Vrouw!In de training 'Vrouw!' ondernemen we een reis die begint als je nog helemaal in verbinding bent met je moeder. Jouw wereld en de wereld van je moeder zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Het is een wereld waarin je volledig versmolten bent met je moeder en haar positieve en negatieve energie.  Lees meer..
Training Man!De training 'Man! is een avontuur en een uitdaging voor mannen die zich vanuit hun kracht en kwetsbaarheid willen openen en elkaar eerlijk willen ontmoeten. Aan de basis ligt de zoektocht naar binnen, naar de bron van jouw (oorspronkelijke) mannelijke energie en jouw unieke man-zijn.   Lees meer..
Open workshop: Intro Heel je innerlijke kindHet kind in jezelf ontmoeten, accepteren en lief gaan hebben in contact met de volwassene van nu. Ook als je geïnteresseerd bent in de opleiding Primal Rebirth® therapie is het volgen van een introductieworkshop de eerste stap.  Lees meer..
KennismakingsworkshopsIn 2013-2014 in vier steden in Nederland. Deze interactieve workshops bieden de mogelijkheid om op een laagdrempelige manier met Aumm PRT, de trainers en onze manier van werken kennis te maken.  Lees meer..
Meegafestijn: Meeting with FriendsOp 1 februari 2014 organiseert het Aumm Instituut in het Heerenhuis te Groningen het 4e Aumm 'Meega festijn'! Kennismakingsworkshops-meditatie-buffet-dansfeest! Ga mee!  Lees meer..
